Preskočiť na obsah

Štyri spôsoby, ako sa dozvedieť všetko o obci Žabokreky: Webová stránka, mobilná aplikácia, SMS a e-mail

Zverejnené 9.8.2023.

Kategória

Milí občania,

radi by sme vás pozvali k zapojeniu sa do našich komunikačných kanálov, ktoré vám ponúkajú množstvo výhod a uľahčia vám život v našej obci. Máme pre vás pripravené štyri možnosti, ako byť informovaní o dianí vo vašom okolí, a to prostredníctvom webovej stránky, mobilnej aplikácie, SMS a e-mailov. Všetky tieto kanály sú zadarmo, jednoduché a bezpečné.

1. Webová stránka

Na našej oficiálnej webovej stránke nájdete všetky dôležité informácie o obci, ako napríklad kontakty, úradné hodiny, zastupiteľstvo, rozpočet, plány a projekty, verejné obstarávanie, miestne dane a poplatky, zmluvy a faktúry, zverejňovanie informácií a ďalšie.

Okrem toho si tu môžete prečítať aj novinky zo života v obci, ako napríklad oznamy o akciách, kultúrnych podujatiach, športových aktivitách, výzvach a grantoch, prácach na verejných priestranstvách a ďalších zaujímavostiach. Na webovej stránke si tiež môžete prezrieť fotogalériu z rôznych príležitostí, ako napríklad sviatkov, slávností, súťaží a ocenení.

Môžete si stiahnuť rôzne formuláre a tlačivá, ktoré potrebujete pre komunikáciu s obecným úradom. Webová stránka je pravidelne aktualizovaná a optimalizovaná pre rôzne zariadenia.

Oficiálna webová stránka Obce Žabokreky: zabokreky.sk

2. Mobilná aplikácia

Ak chcete mať prístup k informáciám o obci ešte rýchlejšie a pohodlnejšie, môžete si stiahnuť našu mobilnú aplikáciu pre smartfóny a tablety. Mobilná aplikácia vám umožní prehliadať rovnaký obsah ako webová stránka, ale v prispôsobenom dizajne pre vaše zariadenie. Je dostupná pre systémy Android a iOS.

Mobilnú aplikáciu pre platformy iOS a Android si stiahnete tu: Mobilná aplikácia

3. SMS Rozhlas

Ak chcete byť vždy v obraze o tom, čo sa deje v našej obci, môžete sa prihlásiť na odber SMS Rozhlasu. SMS Rozhlas je služba, ktorá vám zašle dôležité oznamy, pripomienky pre zber odpadu, pozvánky na udalosti a ďalšie zaujímavé informácie priamo do vášho mobilu.

Na odber sa registrujete nižšie. Je to jednoduché, rýchle a zadarmo. SMS Rozhlas vám umožní byť informovaní aj v prípade, že nemáte prístup k internetu alebo mobilnej aplikácii.

Do SMS Rozhlasu je potrebné sa zaregistrovať tu: SMS Rozhlas – registrácia

4. Odber noviniek e-mailom

Ak chcete dostávať zhrnutie aktualít z obce, môžete sa prihlásiť na odber noviniek e-mailom. Odber noviniek vám zašle e-mailom zhrnutie najdôležitejších a najzaujímavejších informácií o obci, ako napríklad novinky, oznamy, pripomienky pre zber odpadu, udalosti a ďalšie. Na odber sa prihlásite odoslaním formulára nižšie. Odber noviniek vám umožní mať prehľad o dianí v obci.

Na odber noviniek emailom sa prihlásite tu: Odber noviniek e-mailom

Veríme, že naše komunikačné kanály vám prinesú veľa užitočných informácií o obci Žabokreky. Tešíme sa na vašu účasť. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, neváhajte nás kontaktovať.