Preskočiť na obsah

Futbalová radosť v Žabokrekoch: Naši mladí hráči triumfujú na turnajoch!

Zverejnené 7.2.2024.

Kategória

Naši talentovaní futbalisti z FK Slovan Žabokreky sa v ostatných týždňoch zúčastnili na viacerých turnajoch, kde dosiahli vynikajúce výsledky. S hrdosťou Vám ich prinášame a gratulujeme k ich skvelým výkonom!


  • 20. januára 2024 sa naši mladší žiaci U11 predstavili na prípravnom turnaji v telocvični SOUS Martin. V konkurencii aj mimo okresných mužstiev dominovali a obsadili fantastické prvé miesto. Ich hra bola plná energie a chuti do hry, čím si získali srdcia fanúšikov a vzorne reprezentovali Žabokreky.
Peter Jesenský, FK Slovan Žabokreky

  • 27. januára 2024 sa naši najmenší futbalisti ročníka U9 zúčastnili turnaja v telocvični Martin-Záturčie. V silnej konkurencii obsadili krásne tretie miesto a vzorne reprezentovali náš klub a obec Žabokreky.
Peter Jesenský, FK Slovan Žabokreky

  • 27. januára 2024 sa naši žiaci U13 predstavili na turnaji Diviaky CUP v Turčianskych Tepliciach. V silnej konkurencii aj mimo okresných mužstiev si vybojovali pekné tretie miesto. Ich bojovnosť a snaha boli inšpiráciou pre ostatných a opäť ukázali, že Žabokreky si pestujú futbalové talenty.
Peter Jesenský, FK Slovan Žabokreky

  • 3. februára 2024 sa tí istí mladší žiaci U11 zúčastnili turnaja Bystrička CUP v Martine-Záturčí. V napínavých zápasoch nenechali nič na náhodu a znovu triumfovali s úžasným 1. miestom. Dokázali pritom neuveriteľný výkon, keď neinkasovali ani jeden gól! Ďakujeme im za fantastické výsledky a za to, že robia skvelé meno nášmu klubu a obci.
Peter Jesenský, FK Slovan Žabokreky

Sme nesmierne hrdí na naše mladé futbalové nádeje a ďakujeme im za ich vášeň pre futbal, za ich snahu a za to, že tak úžasne reprezentujú obec Žabokreky. Ich úspechy sú dôkazom kvalitnej práce trénerov a celého klubu FK Slovan Žabokreky. Prajeme im veľa síl a chuti do ďalšej práce a tešíme sa na ich ďalšie víťazstvá!

Poďme všetci spoločne podporiť našich mladých talentovaných futbalistov a povzbudiť ich na ich ďalšej ceste!

Podporte našich mladých futbalistov lajkom na FB stránke Slovan Žabokreky Deti!

#FKslovanŽabokreky #úspech #futbal #talenty #Žabokreky