Preskočiť na obsah

#5347

Adresa
Dizajnové štúdio č. d. 47
Stav
Prijaté

Dobrý deň, takmer denne prechádzam cez Vašu obec a udivuje ma to, že nikto nerieši dehonestáciu štátneho symbolu (asi vlajky, keďže z tých zdrapov sa to nedá presne určiť) pred objektom č. 47. Žeby si to z obce za tie mesiace nikto nevšimol? Aj obec zo zákona č. 63/1993 Z. z. má dbať na správnom používaní symbolov na jej území. Je to také ťažké upozorniť majiteľa objektu, aby ten zdrap bývalého štátneho symbolu zvesil? Čo na to obec, PZ SR (policajti asi cez obec nejazdia, alebo to nevnímajú ako problém). Ak to nie je úmysel, dajte to čo najskôr odstrániť, ak to je úmysel, zákon pozná aj na toto riešenie. Je to hanba obce, že dopustí takéto narábanie so štátnym symbolom asi 50 m od volebnej miestnosti a ani 200 m od obecného úradu a 10 m od zastávky autobusu. Ďakujem, s pozdravom

Foto problému