Preskočiť na obsah

Na bicykli pre zdravie a radosť

Zverejnené 1.5.2021.

Kategória

Vďaka podpore Nadačného fondu Slovenských elektrární v Nadácii Pontis realizujeme projekt: Na bicykli pre zdravie a radosť, ktorý bol podporený sumou 7.400,00 €. Vďaka podpore Nadácie sme pre motiváciu všetkých našich obyvateľov využívať prevažne cyklo-dopravu zakúpili 5 elektrobicyklov.

V mesiaci júl 2021 spustíme ich zapožičiavanie cez elektronický rezervačný systém. Zakúpenie bicyklov sa predĺžilo najmä z dôvodu enormného dopytu po elektrobicykloch a my sme šťastní, že sme nákupom mohli podporiť slovenskú spoločnosť-registrovaný sociálny podnik.

Od 01.07.2021 sme vyhlásili súťaž o NAJ fotografiu získanú počas cyklovýletu, cyklopotuliek, alebo cestou do práce na bicykli. Podmienky súťaže sú na zverejnenom plagáte a súťaž bude prebiehať hlasovaním na facebook profile Obce Žabokreky.

Veríme, že aj malým príspevkom obce Žabokreky ku ekologizovaniu dopravy prispejeme ku zdravšej prírode a starostlivosti ľudí o čistý svet bez plastov, exhalátov, zbytočných chemikálií a bez všetkého čo do zdravého a štastného života nepatrí.

Dátum začatia projektu: 01.05.2021
Dátum ukončenia projektu: 15.10.2021
Miesto realizácie projektu (obec/mesto): obec Žabokreky
Podpora projektu: Nadačný fond Slovenských elektrární v Nadácii Pontis
Suma: 7400 €

Ponúkame Vám tieto bezpečné a zároveň „oku a duši“ lahodiace cyklotrasy v Turci:

  1. ŽABOKREKY – GADERSKÁ DOLINA
  2. ŽABOKREKY – KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
  3. ŽABOKREKY – MAŽIARKY
  4. ŽABOKREKY – SKLABINSKÝ HRAD
  5. ŽABOKREKY – HAVRANOVO
  6. ŽABOKREKY – SLOVIANSKA DOLINA
  7. ŽABOKREKY – NOLČOVO
  8. ŽABOKREKY – ONDRAŠOVSKÉ SKALY
  9. ŽABOKREKY – ČREMOŠNÉ